Visās cenās ir iekļauta PVN.
Meklēšana
Katalogs
Suņi
Kaķi
Zirgi
Putni
Grauzēji
Par vitaminiem

Vesela āda un smuka spalva.

Jūsu mīlulim ir šādi simptomi:

- sausa, bāla un lūztoša spalva
- lobas āda un dzīvnieks intensīvi kasās
- ir dermatīta pazīmes ar krevelēm un saaugumiem
- izkrīt spalva
- pigmentācijas traucējumi

Viņam obligāti palīdzēs Canina preparāti, kurus ir speciāli izstrādājuši vācu zinātnieki ādas un spalvu slimību profilaksei:

Biotin Forte Pulver & Tabletten, PETVITAL® Biotin-Tabs, Dog Fellgel, Fell O.K. Pulver & Tabletten, PETVITAL® Derm-Caps & Derm Liquid, Seealgen Pulver & Tabletten


Saišu un skrimšļu stiprināšana.

Liela nozīme suņu veselībā, it sevišķi lielo šķirņu suņiem, ir saistaudu, locītavu, skrimšļu, kaulu, zobu, saišu un cīpslu labs stāvoklis. Visbiežāk locītavu slimības izsauc ģenētiskā disponēšana (tādām sugām kā senbernārs, vācu un austrumeiropas aitu suns, labradors-retrīvers, taksis). Locītavu displāzija, vecuma izmaiņas, klimatiskie faktori (hronisko procesu sezonas paasinājums, nelabvēlīgie klimatiskie apstākļi dzīvošanai – bordosa dogi, mastino-napolitano, filo-brazileiro, mastifs), saaukstēšanās, vitamīnu un minerāļu vielmaiņu traucējumi.

Tādi Canina preparāti kā:

PETVITAL® GAG Pulver & Tabletten, Canhydrox GAG, PETVITAL® Arthro-Tabletten

Stiprina cīpslas, saistaudus un muskuļus, veido pareizo skeletu, novērš gūžu locītavu displāziju, veido pareizo stipro sakodienu, stiprina zobu emāliju. Iesaka lietot arī osteoporozes profilaksei, pēc kaulu operācijām un kaulu lūzumu gadījumos, kā arī artrozes gadījumos. GAG saturošie preparāti ir neaizvietojami paaugstinātās slodzes gadījumos – sacensības, medības, grūtniecība un laktācija.


Vitamīnu un minerāļu deficīts.

Vitamīni un minerāļi ir nepieciešami jebkuram dzīvam organismam normālai funkcionēšanai un augšanai, pretošanās infekcijām, olbaltumvielu un tauku sintēzē. Daži vitamīni ir nepieciešami asins šūnu , hormonu, ģenētisko audu un nervu sistēmas mediātoru sintēzei. Kalcijs, fosfors un magnijs ir ļoti svarīgi normālai augšanai, kaulu un zobu audu attīstībai. Nātrijs, kālijs un hlors ir nepieciešami ūdens-sāls bilancei organismā. A vitamīna trūkums organismā var novest pie acu slimībām, pakaļkāju vājuma un reproduktīvās sistēmas traucējumiem. D vitamīna trūkums var beigties ar rahītu. E vitamīna trūkums izsauc muskuļu distrofiju, nieru slimības, immūnās sistēmas pavājināšanos. B grupas vitamīnus dzīvnieka organisms izstrādā patstāvīgi, bet ne vienmēr pietiekošā daudzumā. Kaķu racionā obligāti jābūt taurīnam, aminoskābei, kuru pats organisms neizstrādā. Taurīna trūkums kaķu organismā var izsaukt nieru slimības, redzes traucējumus līdz pat aklumam. Suņiem taurīns nav nepieciešams, tāpēc ka viņš sitezējas viņu organismā. Toties suņu racionā obligāti jābūt karnitīnam. Pati kvalitatīvākā un sabalansētākā sausā barība nevar pilnībā apgādāt suņu organismu ar vajadzīgiem vitamīniem, mikroelementiem un minerāļiem.

Ja Jūsu mīlulis slikti jūtas bez redzamiem iemesliem, parādiet to vetārstam. Cēlonis var slēpties mikroelementu un vitamīnu trūkumā. Piedāvājam Jūsu uzmanībai populārus vitamīnus un minerāļu kompleksus, ražotus Vācijā firmā Canina pharma GmbH:

PETVITAL® Mineral-Tabs, Caniletten & Canipulver, Calcina Calcium Citrat, Welpenkalk Pulver & Tabletten, V25 Vitamintabletten, Canivita, PETVITAL® Vitamin-Tabs


Stress dzīvniekiem.

Dzīvnieki cieš no stressa nemazāk kā cilvēki! Dzīve mūsdienīgajā megapolisā nes milzīgu nervu satricinājumu dzīvniekiem. Mazkustība, nepareizā barošana, braucieni transportā, piedalīšanos izstādēs un sacensībās, troksnis, ekoloģijas pasliktināšanos ļoti slikti ietekmē nervu sistēmu. Sress novārdzina immūno sistēmu, organisms nevar cīnītie ar infekcijām, uznāk depressijas, nemiers, hroniskais uzbudinājums.

Šādā situācijā nonākušiem dzīvniekiem ir nepieciešama palīdzība. Mēs varam piedāvāt ļoti efektīvus canina firmas preparātus:

Canivita, PETVITAL® Energy-Gel, PETVITAL® Bio-Aktivator, Herz-Vital


Kucēnu audzēšana.

Kucēnu audzēšanā ir nepieciešami optimālie dzīves apstākļi augšanai un attīstībai. Pamatuzmanība ir jāpievērškucēnu barošanai un uzturēšanai. Pirmo 12 mēnešu laikā veidojas viss suņa organisms: skelets, muskuļi, spalva, nervu sistēma un t.t..

Novērst visas nevajadzīgas problēmas kucēnu audzēšanā palīdz tādi Canina firmas preparāti kā:

Dog Immun Protect, Welpenkalk Pulver & Tabletten, Welpenmilch, Welpenbrei


Psihes korekcija.

Canina piedāvā mājas dzīvnieku psihes korekcijai un ārstēšanai ziedu maisījumus, kurus saimnieks pats var pielietot bez vetārsta konsultācijas. Baha ziedu terapija tablešu veidā var līdzēt šādos gadījumos:

- pirmā palīdzība nelaimes gadījumos, šoks, stipras sāpes, operācijas un t.t.
- bailes
- argessīvā uzvedība
- sliktas mācību spējas
- saimnieka zaudēšana, psiholoģisko sāpju samazināšana.

Grozs
Grozs ir tukšs
Autorizācija
Pastāvīgiem klientiem:
E-mail:  
Parole:  
Atgādināt paroli 
Nomainīt E-mail 
Brīderiem:
E-mail:  
Parole:  
Atgādināt paroli 
Nomainīt E-mail 
Reģistrācija 
Visās cenās ir iekļauta PVN. © 2007 - 2023. Zooland.eu. Interneta Zooveikals. All rights rezerved.